preskoči na sadržaj
Djelatnici

Ravnatelj i stručni suradnici

Red. br. Ime i prezime Zvanje Radno mjesto
1. Ana Blagović dipl. pedagog ravnateljica
2. Marko Ćosić magistar pedagogije i edukacije engleskog jezika i književnosti pedagog
3. Gabrijela Blekić

magistra knjižničarstva i magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti (savjetnica)

knjižničarka
4. Marija Matičević Ivanković magistra psihologije (savjetnica) psihologinja


Učitelji razredne nastave

Red. br. Ime i prezime Zvanje
1. Željka Babić nastavnica razredne nastave
(savjetnica)
2. Biljana Galeta dipl. učiteljica razredne nastave
3. Manda Karlić nastavnica razredne nastave
4. Maristela Lulić dipl. učiteljica razredne nastave
5. Alma Pitlović dipl. učiteljica razredne nastave
6. Branka Radovanović nastavnica razredne nastave
7. Željka Šplihal nastavnik razredne nastave
(savjetnica)
8. Zlata Šunjerga nastavnica razredne nastave
9. Sanda Majić

magistra primarnog obrazovanja

(produženi boravak)

 

Učitelji predmetne nastave

Red. br. Ime i prezime Zvanje Predmet koji učitelj predaje
1. Ivanka Alaber dipl. kateheta vjeronauk
2.  Iva Avramović magistra edukacije matematike i informatike informatika
3. Ivana Borozni prof. engleskog jezika i književnosti i njemačkog jezika i književnosti njemački i engleski jezik (mentorica)
4. Snježana Bošnjak akademski slikar likovna kultura
5. Siniša Damjančić

prof. geografije

geografija (mentor)
6. Gordana Grgić prof. engleskog jezika i književnosti i povijesti  engleski jezik
7. Ružica Ivezić dipl.ing. prehrambene tehnologije kemija
8. Željka Kačar magistra edukacije fizike i kemije fizika
9. Maja Kocijan - Lujić prof. biologije i kemije priroda i biologija
10. Jasminka Krijan prof. hrvatskog jezika i književnosti  hrvatski jezik
11. Nikolina Krstičević dipl. teolog vjeronauk
12. Renata Majdandžić prof. PPTO-a tehnička kultura
13. Andrea Mandić dipl. učitelj razredne nastave / engleski engleski jezik
14. Vesna Matanović prof. hrvatskog jezika i književnosti hrvatski jezik
15. Mirna Mikić prof. kineziologije TZK
(izvrsna savjetnica)
16. Snježana Mitrović prof. glazbene kulture glazbena kultura
17. Jacinta Rašić prof. matematike i informatike matematika
18. Dunja Sokolar prof. povijesti povijest (mentorica)
19. Đurđica Vujeva prof. matematike matematika
20. Ana Želinski dipl. teolog vjeronauk

 

Administrativno i tehničko osoblje

Red. br. Ime i prezime Radno mjesto
1. Marina Bogdanić tajnica školske ustanove
2. Elizabeta Kopić voditeljica računovodstva
3. Mirjana Uremović kuharica
4. Vinko Akmačić spremač
5. Zlatko Čakalović spremač
6. Dragica Karlović spremačica
7. Branka Katanić spremačica
8. Svjetlana Krajinović spremačica
9. Slavica Matić spremačica
10. Ana Župan spremačica
11. Vinko Martić domar
12. Saša Režnjak ložač

 

* djelatnici zaposleni na određeno radno vrijeme do povratka djelatnika s bolovanja ili rodiljnog dopusta

Tražilica



Raspored sati


Popis udžbenika


Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


 


 

e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza) logotip

Slikovni rezultat za u ovoj se školi koristi e-dnevnik

E-laboratorij

logo portala skole.hr

Slikovni rezultat za ucitelji.hr


 

COVID-19


Arhiva dokumenata

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 2. 2021.

Ukupno: 33792
Ovaj mjesec: 1258
Ovaj tjedan: 244
Danas: 9




preskoči na navigaciju