Obavijest za kraj nastavne godine 2019./2020.

Dragi učenici, djelatnici i roditelji,

nastavna godina 2019./2020. završava u srijedu 24. lipnja 2020. Taj dan je redovna satnica - raspored srijede 1.tjedna.

Produženi boravak radi do 24.6.2020. - zadnji dan nastave.

U produženi boravak u školskoj godini 2020./2021., zbog prostora i organizacije rada, idu samo učenici 1. i 2. 3.razreda. Molim prijaviti se u Gradsko poglavarstvo rema raspisanom natječaju.

Zahvaljujem svim učenicima i djelatnicima koji su svojim radom doprinjeli uspjesima i ugledu škole u ovoj teškoj nastavnoj godini – na DALJINU. Zahvaljujem i roditeljima koji su svojim radom i podrškom svojoj djeci pomogli završetku nastavne godine na daljinu.

Zahvaljujem učenicama i učenicima te mentorima  koji su predstavljali školu na natjecanjima, posebno državne razine, i postigli odlične rezultate .

Učenici koji su posudili knjige iz naše školske knjižnice trebaju ih vratiti do 24. lipnja, a najkasnije do  preuzimanja svjedodžbi.

Svi učenici su dobili besplatne udžbenike, molim vratiti ih na dvoranski ulaz razrednicima i knjižničarki:

24.lipnja 2020. (srijeda), zadnji dan nastavne godine, nakon nastave:

1.- 4. razred ( svojim učiteljicama)

5.- 8. razred 24.6.2020. od 12-15 sati ( ili 30. lipnja. 2020., utorak, od 8 do 10 sati .

Obavijest za VRAĆANJE UDŽBENIKA je posebno stavljena na web - stranicu škole.

TABLETI UČENICIMA 5.i 7. RAZREDA OSTAJU PREKO LJETA ZA IDUĆU NASTAVNU GODINU.

UČENICI KOJI SU POSUDILI TABLETE PRVOG RAZREDA KOD RAVNATELJICE ,MORAJU IH VRATITI 24.lipnja 2020.ravnateljici.

DOPUNSKA NASTAVA za učenike/ce  4. – 8. razreda, koji imaju 1-4  negativne ocjene , održavat će se svaki dan od 26.6. do najduže srpnja 2020.g. prema rasporedu koji će biti izvješen na vratima škole 25.6.2020.

Tko ne ispravi ocjenu za vrijeme dopunske nastave (10-25 sati ), što određuje Učiteljsko vijeće , uz obvezno dolaženja u ŠKOLU, ne na daljinu, bit će upućen na jesenski popravni rok.

SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA 8.A i 8.B  RAZREDA ODRŽAT ĆE SE U DVORANI ŠKOLE, 7.7.2020. (utorak) - u 10 sati

PODJELA SVJEDOŽBI ZA UČENIKE/CE 1.- 4. razreda bit će 6.7.2020. (ponedjeljak)  u  9 sati. Učenik ili roditelj  trebaju potpisati preuzimanje.

PODJELA SVJEDODŽBI ZA UČENIKE/CE 5. -7. razreda bit će 6.7.2020. (ponedjeljak)  u  9:30. SVjedodžbe se dijele vani uz obvezan razmak. Učenik ili roditelj trebaju potpisati preuzimanje.

NOVA ŠKOLSKA GODINA  2020./2021. POČINJE 7. RUJNA 2020.godine PONEDJELJAK.

SVE OBAVIJESTI O POČETKU ŠKOLSKE GODINE  2020./2021.  BIT ĆE NA VRATIMA ŠKOLE IZA 26.8.2020. godine.

Od jeseni se po prvi puta uvodi INFORMATIKA KAO IZBORNI PREDMET od 1.-4. razreda.

Za sve učenike čiji su roditelji potpisali suglasnost bit će naručeni udžbenici za informatiku, uz sve ostale besplatne udžbenike i udžbenici izbornih predmeta su besplatni.

Od rujna prvi ,drugi,treći, peti,šesti,sedmi razred -po novom Kurikulumu radit će sve predmeti osim geografije (Škola za život), a u osmom razredu samo predmeti Biologija, Kemija i Fizika.

Za ovdje navedeno odrađen je novi odabir udžbenika.

Ostali razredi rade po već postojećim udžbenicima i programima.

Ministarstvo će svim učenicima 1.- 8. razreda kupiti sve udžbenike za obvezne i izborne predmete. Učenike će knjige dočekati prvi dan nastave u školi.

Za nabavku radnih bilježnica, mapa i kutije za Tehničku kulturu bit će naknadna obavijest, možda će kupiti Grad,a možda roditelji.

Također molimo roditelje da nam potpišu suglasnost za korištenje dopunskih materijala ( radne bilježnice, mape, atlas…) koje smu proslijedili razrednici. Hvala!

Molim vas i vaše roditelje da na vrijeme nabavite udžbenike i potrebni pribor za iduću šk. godinu.

POPISI OBVEZNIH UDŽBENIKA  i dodatnih sredstava bit će objavljeni na internet stranici naše škole te na vratima škole najkasnije do 15.7. 2020. Istaknuti će biti udžbenici koje dobivate od Ministarstva, a za ostalo će biti obavijest tko kupuje (roditelji ili Grad Slavonski Brod).

Želim vam dobre zaključne ocjene i opći uspjeh.

Kako bismo  uspješno završiti ovu tešku i neobičnu, nastavnu godinu,molim vas da ove zadnje dane budete kulturni. Vjerujem da nećete galamiti u školi i naselju, nećete bacati papire po školi i oko nje, a niti po naselju. Proteklih godina ste bili kulturni i za to vas pohvaljujem i vjerujem u vas. Time pokazujete svoju kulturu i zrelost, a ponos ste školi i svojim roditeljima.

Policija će obilaziti škole, ovih dana, zbog vaše zaštite  te održavanja reda u naseljima i gradu.

Hvala!

Želim vam svima sreću i uspjeh jer mi dajemo sve od sebe da vam pomognemo u tome!

Lijepo se odmorite i vidimo se 7.rujna 2020. (ponedjeljak) kada počinje nova školska godina.

U Slavonskom Brodu, 18. 6.2020.

Ravnateljica: Ana Blagović

objavio: Gabrijela Blekić   datum: 23. 6. 2020.

« Travanj 2024 »