OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod, 9.svibnja 2012.

Poštovani nastavnici i učenici, projekt „Plastičnim bocama do...“  je uspješno završen s prikupljenih 4.000 boca .

PP Kopački rit nam je izašao u susret i omogućio posvajanje orla iako nismo prikupili potrebnih 10.000 boca.

Projektu su najviše doprinijeli učenici Katarina Kožul 4.a, koja je sama skupila čak 900 boca i učenici Leo Gere 6.b i Ivan Stanković 6.b sa skupljenih 305 boca. Oni su nagrađeni putovanjem u Kopački rit gdje su svečano primili certifikat o usvajanju.

Naš orao zove se Riki, nosi prsten s oznakom UO82 i star je mjesec dana.

Djelatnici parka obećali su da će se dobro brinuti o  orlu i redovito nas izvještavati o njemu. Orao štekavac zaštitini je znak Kopačkog rita, a orao Riki  je prvi  posvojeni orao u Kopačkom ritu.

Ostali učenici će svoje diplome i nagrade primiti do kraja tjedna.

Veliko hvala svim učenicima i nastavnicima  koji su sudjelovali u ovom projektu, te ravnateljici koja nam je u svemu dala veliku  podršku.

Brankica Radonić,prof.

objavio: Slavica Danilović   datum: 15. 5. 2012.

OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod, 9.svibnja 2012.

Naš orao zove se Riki, nosi prsten s oznakom UO82 i star je mjesec dana.

Ostali učenici će svoje diplome i nagrade primiti do kraja tjedna.

Brankica Radonić,prof.

objavio: Slavica Danilović   datum: 15. 5. 2012.