OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod, 12.svibnja 2012

Akcija prikupljanja starih baterija u našoj školi je uspješno završena. Prikupili smo 310 kg starih baterija i osvojili 1. mjesto u regiji Istočna Hrvatska . Osvojili smo nagradni izlet u Nacionalni park Risnjak.

Polazak je u ponedjeljak, 18.6. u 6.00h.

Popis učenika koji su osvojili nagradno putovanje
nalazi se na vratima kabineta 7.
(kabinet prirode i biologije u prizemlju)

Dogovor za izlet održat će se u četvrtak u 13.35 u učionici br.7

Zahvaljujem svima na sudjelovanju u ovoj akciji i uloženom trudu i čestitam nagrađenim učenicima.

Brankica Radonić, prof.

Akcija prikupljanja starih baterija

PODSJEĆAMO . . .

Početkom ove školske godine naša škola se uključila u veliku akciju skupljanja otpadnih baterija koja se provodi u osnovnim školama diljem Republike Hrvatske. Tvrtka C.I.A.K. je u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša organizirala prikupljanje starih baterija u razdoblju od 25.11. do kraja ožujka 2012. godine,  te dostavila posebne spremnike tj. kutije za baterije.

Ovoj velikoj akciji pridružilo se mnogo učenika od 1.-8. razreda donoseći svakodnevno nastavnici iz prirode baterije (slika 1).Do kraja 11 mjeseca već smo skupili oko stotinjak kilograma starih baterija a 30 učenika škole koja skupi najviše kg baterija iz svake regije tvrtka C.I.A.K. će nagraditi jednodnevnim izletom u jedan od Nacionalnih parkova RH i tako priuštiti druženje ekološki osviještenih vršnjaka iz cijele države.

akcija prikupljanja starih baterija -slika1

akcija prikupljanja starih baterija -slika2

objavio: Slavica Danilović   datum: 13. 6. 2012.

OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod, 12.svibnja 2012

Polazak je u ponedjeljak, 18.6. u 6.00h.

Popis učenika koji su osvojili nagradno putovanje
nalazi se na vratima kabineta 7.
(kabinet prirode i biologije u prizemlju)

Dogovor za izlet održat će se u četvrtak u 13.35 u učionici br.7

Brankica Radonić, prof.

Akcija prikupljanja starih baterija

PODSJEĆAMO . . .

akcija prikupljanja starih baterija -slika1

akcija prikupljanja starih baterija -slika2

objavio: Slavica Danilović   datum: 13. 6. 2012.